Dauwtrappen op Landgoed Heidestein

Dauwtrappen Heidestein

Het is een echte Nederlandse traditie: dauwtrappen op Hemelvaartsdag! En waar kun je dat nou beter doen dan op de mooie landgoederen van Heidestein en Bornia?

Samen met onze gidsen beleef je het ontwaken van de natuur. Voel hoe de zon opkomt, zie hoe de ochtendnevel verdwijnt en hoor hoe de vogels ontwaken.

We nemen je mee op ontdekkingstocht over de landgoederen van Heidestein en Bornia, die samen met het Noordhout het grootste aaneengesloten gebied van het Utrechts Landschap vormen. Je komt langs naaldbossen en gemengde bossen, langs heidevelden, stuifzanden en akkerlanden. Geniet van de stilte en het landschap!

De wandeling wordt afgesloten met koffie en krentenbollen bij de Schaapskooi.

Praktische informatie

Datum

do. 14 mei 2026

06:00 – 08:30 uur

Eigen vervoer

Kom zo veel zoveel mogelijk op de fiets of met het openbaar vervoer. Parkeren met de auto kan aan Hoog Kanje.

Openbaar vervoer

Bus 58, halte Hoog Kanje, Zeist (9292.nl – Bushalte Hoog Kanje, Zeist).

Kosten

  • Ticket €5
  • Beschermer €3

Reserveren

Vooraf reserveren verplicht. Als je tickets reserveert, dan ga je akkoord met onze activiteitvoorwaarden.

Duur

De wandeling duurt ongeveer 2,5 uur.

Toegankelijkheid

Niet geschikt voor bezoekers in een rolstoel en bezoekers met wandel-/kinderwagens.

Toilet aanwezig

Honden

Honden zijn verboden.

Dauwtrappen op Landgoed Heidestein

Excursie

Reserveer