Word Beschermer

Contactgegevens medewerkers

Contactgegevens medewerkers

Directie

Saskia van Dockum, directeur-rentmeester
ma-di-do-vr
s.vandockum@utrechtslandschap.nl
telefoon via secretaresse Francis van Batenburg, (030) 221 99 99

Afdeling Terreinbeheer

Marleen van den Ham, hoofd Terreinbeheer
ma-di-wo-do
m.vandenham@utrechtslandschap.nl
telefoon via Betsy de Bruyn (secretaresse): (030) 221 97 25
  
Boswachters Martijn Bergen, Joris Hellevoort, Hugo Spitzen, Rob Veenbrink
telefoon via Betsy de Bruyn (secretaresse): (030) 221 97 25
bel bij calamiteiten altijd eerst 112!
 
Ivor de Baat, coördinator Terreinbeheer
i.debaat@utrechtslandschap.nl
(030) 221 99 94

IJntze Hoekstra, medewerker vastgoed
wo-do-vr i.hoekstra@utrechtslandschap.nl
(030) 221 97 35
 
Afdeling Exploitatie

Arjan Westerhof, hoofd Exploitatie
ma t/m vr a.westerhof@utrechtslandschap.nl
(030) 221 97 33
  
Eddy Swart, projectleider Exploitatie
ma-di-do-vr
(030) 221 99 91
e.swart@utrechtslandschap.nl

Peter Bos, medewerker Exploitatie
ma-di-do
p.bos@utrechtslandschap.nl
(030) 221 97 39

Zdenko Bebek, medewerker bouwzaken en molens
z.bebek@utrechtslandschap.nl
(030) 696 22 44
  
Afdeling Publiek & Relatie

Marije Holleman-Harmsen, hoofd Publiek & Relatie
ma-di-wo-do
m.holleman@utrechtslandschap.nl
(030) 220 55 55
 
Kim Slaats, persvoorlichter en communicatiemedewerker
ma-di-do-vr
k.slaats@utrechtslandschap.nl
(030) 221 97 56

Florian Hupkes, senior-marketeer en fondsenwerver
ma t/m vr
f.hupkes@utrechtslandschap.nl
(06) 33 24 94 25

Petra Paasschens, fondsenwerver
ma-di-wo-vr
p.paasschens@utrechtslandschap.nl
(030)  221 97 29

Irene van den Broek, vrijwilligerscoördinator
ma-di-do
i.vandenbroek@utrechtslandschap.nl
(030) 221 99 95

Birgitta van Heezik, medewerker Beschermersadministratie
ma-wo(m)-do-vr(o)
beschermersadministratie@utrechtslandschap.nl
(030) 221 97 01
 

Klaas van Heeringen, locatiemanager Park Vliegbasis Soesterberg
ma-di-wo-do
k.vanheeringen@utrechtslandschap.nl
(06) 23 86 91 01

Judith van de Vlekkert, medewerker lokale communicatie
ma-di-wo-do
j.vandevlekkert@utrechtslandschap.nl
(06) 58 82 71 46

Afdeling Beleid & Planvorming

Hendrike Geessink, hoofd Beleid & Planvorming
ma-di-wo-do
h.geessink@utrechtslandschap.nl
(030) 221 99 96

Irma Bakkers, beleidsmedewerker
ma-di-vr
i.bakkers@utrechtslandschap.nl
(030) 221 97 36

Markus Feijen, ecoloog
ma-di-wo-do
m.feijen@utrechtslandschap.nl
(030) 221 97 40

Andrea Bloem, medewerker monitoring
ma-di
a.bloem@utrechtslandschap.nl
(030) 221 97 19

Paul Vesters, beleidsmedewerker cultuurhistorie
ma-di-wo-do
p.vesters@utrechtslandschap.nl
(030) 221 99 97

Afdeling Bedrijfsvoering

Annette Schuurbiers, hoofd Bedrijfsvoering
ma t/m vr
a.schuurbiers@utrechtslandschap.nl
(030) 221 97 41

Betsy de Bruyn, secretaresse
ma-di-wo-do(o)-vr
b.debruyn@utrechtslandschap.nl
(030) 221 97 25

Francis van Batenburg, secretaresse
ma-di-wo(o)-do
f.vanbatenburg@utrechtslandschap.nl
(030) 221 99 99

Paul Jacobs, medewerker financiële administratie
ma-di-wo-do
p.jacobs@utrechtslandschap.nl
(030) 221 99 93

Karin Tonen, P&O-adviseur
ma-wo-do
k.tonen@utrechtslandschap.nl
(030) 221 99 90

Rosalie Klütt, medewerker archief
ma-di-do
r.klutt@utrechtslandschap.nl
(030) 221 97 55

Peter Baarends, huismeester landgoed Oostbroek
p.baarends@utrechtslandschap.nl
(030) 221 97 12