Word Beschermer

Contactgegevens medewerkers

Contactgegevens medewerkers

Directie

Saskia van Dockum, directeur-rentmeester
ma-di-do-vr
s.vandockum@utrechtslandschap.nl
telefoon via secretaresse Francis van Batenburg, (030) 221 99 99

Afdeling Terreinbeheer

Marleen van den Ham, hoofd Terreinbeheer
ma-di-wo-do
m.vandenham@utrechtslandschap.nl
telefoon via Betsy de Bruyn (secretaresse): (030) 221 97 25
  
Boswachters Martijn Bergen, Joris Hellevoort, Hans Hoogewerf, Hugo Spitzen
telefoon via Betsy de Bruyn (secretaresse): (030) 221 97 25
bel bij calamiteiten altijd eerst 112!
 
Ivor de Baat, coördinator terreinbeheer
i.debaat@utrechtslandschap.nl
(030) 221 99 94

IJntze Hoekstra, medewerker vastgoed
wo-do-vr i.hoekstra@utrechtslandschap.nl
(030) 221 97 35
 
Afdeling Exploitatie

Arjan Westerhof, hoofd Exploitatie
ma t/m vr a.westerhof@utrechtslandschap.nl
(030) 221 97 33
  
Eddy Swart, projectleider Exploitatie
ma-di-do-vr
(030) 221 99 91
e.swart@utrechtslandschap.nl

Robert Koot, uitvoerder bouwzaken
ma-di-do-vr
r.koot@utrechtslandschap.nl
(030) 221 97 39

Zdenko Bebek, medewerker bouwzaken en molens
z.bebek@utrechtslandschap.nl
(030) 696 22 44
  
Afdeling Publiek & Relatie

Marije Holleman-Harmsen, hoofd Publiek & Relatie
ma-di-wo-do
m.holleman@utrechtslandschap.nl
(030) 221 99 98

Kim Slaats, persvoorlichter en communicatiemedewerker
ma-di-do-vr
k.slaats@utrechtslandschap.nl
(030) 221 97 56

Lotte Bolscher, communicatiemedewerker
ma t/m vr
l.bolscher@utrechtslandschap.nl
(030) 221 99 92

Maarten den Hartigh, communicatiemedewerker
ma t/m do
m.denhartigh@utrechtslandschap.nl
(06) 19 44 64 19

Florian Hupkes, senior-marketeer en fondsenwerver
ma t/m vr
f.hupkes@utrechtslandschap.nl
(06) 33 24 94 25

Petra Paasschens, fondsenwerver
ma-di-wo-vr
p.paasschens@utrechtslandschap.nl
(030)  221 97 29

Irene van den Broek, vrijwilligerscoördinator
ma-di-do
i.vandenbroek@utrechtslandschap.nl
(030) 221 99 95

Birgitta van Heezik, medewerker Beschermersadministratie
ma-wo(m)-do-vr(o)
beschermersadministratie@utrechtslandschap.nl
(030) 221 97 01
 
Afdeling Beleid & Planvorming

Hendrike Geessink, hoofd Beleid & Planvorming
ma-di-wo-do
h.geessink@utrechtslandschap.nl
(030) 221 99 96

Irma Bakkers, beleidsmedewerker
ma-di-do-vr
i.bakkers@utrechtslandschap.nl
(030) 221 97 36

Markus Feijen, ecoloog
ma-di-wo-do
m.feijen@utrechtslandschap.nl
(030) 221 97 40

Paul Vesters, beleidsmedewerker cultuurhistorie
ma-di-wo-do
p.vesters@utrechtslandschap.nl
(030) 221 99 97

Afdeling Bedrijfsvoering

Annette Schuurbiers, hoofd Bedrijfsvoering
ma t/m vr
a.schuurbiers@utrechtslandschap.nl
(030) 221 97 41

Betsy de Bruyn, secretaresse
ma-di-wo-do(o)-vr
b.debruyn@utrechtslandschap.nl
(030) 221 97 25

Francis van Batenburg, secretaresse
ma-di-wo(o)-do
f.vanbatenburg@utrechtslandschap.nl
(030) 221 99 99

Roeland Beumer, medewerker crediteuren
voor vragen bereikbaar op dinsdagochtend en donderdagochtend
crediteuren@utrechtslandschap.nl
(030) 221 97 07

Paul Jacobs, medewerker debiteuren
ma-di-wo-do
p.jacobs@utrechtslandschap.nl
(030) 221 99 93

Karin Tonen, P&O-adviseur
ma-wo-do
k.tonen@utrechtslandschap.nl
(030) 221 99 90

Rosalie Klutt, medewerker archief
ma-di-do
r.klutt@utrechtslandschap.nl
(030) 221 97 55

Peter Baarends, huismeester landgoed Oostbroek
p.baarends@utrechtslandschap.nl
(030) 221 97 12