Word Beschermer

Contactgegevens medewerkers

Contactgegevens medewerkers

Directie
Saskia van Dockum, directeur-rentmeester
ma-di-do-vr
s.vandockum@utrechtslandschap.nl
telefoon via Francis van Batenburg, secretaresse, (030) 220 55 55
 
Afdeling Terreinbeheer
Arjan van den Heuvel, hoofd Terreinbeheer
ma-di-wo-do-vr
a.vandenheuvel@utrechtslandschap.nl
telefoon: (030) 220 55 55
  
Boswachters Martijn Bergen, Joris Hellevoort, Hugo Spitzen, Rob Veenbrink
telefoon via Betsy de Bruyn (secretaresse): (030) 220 55 55
bel bij calamiteiten altijd eerst 112!
 
Ivor de Baat, coördinator Terreinbeheer
i.debaat@utrechtslandschap.nl
 
IJntze Hoekstra, medewerker vastgoed
di-do-vr
i.hoekstra@utrechtslandschap.nl

Afdeling Exploitatie
Arjan Westerhof, hoofd Exploitatie
ma t/m vr
a.westerhof@utrechtslandschap.nl
  
Eddy Swart, projectleider Exploitatie
ma-di-do-vr
e.swart@utrechtslandschap.nl

Peter Bos, medewerker Exploitatie
ma-di-do
p.bos@utrechtslandschap.nl
 
Zdenko Bebek, medewerker bouwzaken en molens
z.bebek@utrechtslandschap.nl
  
Afdeling Publiek & Relatie
Marije Holleman-Harmsen, hoofd Publiek & Relatie
ma-di-wo-do-vr
m.holleman@utrechtslandschap.nl
(030) 220 55 55
 
Kim Slaats, woordvoerder en communicatiemedewerker
ma-di-do-vr
k.slaats@utrechtslandschap.nl
(030) 220 55 55
 
Judith van de Vlekkert, medewerker lokale communicatie
ma-di-wo-do
j.vandevlekkert@utrechtslandschap.nl
(06) 58 82 71 46
 
Florian Hupkes, senior-marketeer en fondsenwerver
ma-di-wo-do
f.hupkes@utrechtslandschap.nl
(06) 33 24 94 25
 
Petra Paasschens, fondsenwerver
ma-di-wo-vr
p.paasschens@utrechtslandschap.nl
 
Robert van Haelst, medewerker marketingcommunicatie
ma t/m vr
r.vanhaelst@utrechtslandschap.nl
 
Birgitta van Heezik, medewerker Beschermersadministratie
ma-wo(m)-do-vr(o)
beschermersadministratie@utrechtslandschap.nl
(030) 221 99 95
 
Irene van den Broek, vrijwilligerscoördinator
ma-di-do
i.vandenbroek@utrechtslandschap.nl
(06) 82 30 87 67
 
Klaas van Heeringen, locatiemanager Park Vliegbasis Soesterberg
ma-di-wo-do
k.vanheeringen@utrechtslandschap.nl
(06) 23 86 91 01
 
Afdeling Beleid & Planvorming
Hendrike Geessink, hoofd Beleid & Planvorming
ma-di-wo-do
h.geessink@utrechtslandschap.nl
 
Irma Bakkers, beleidsmedewerker
ma-di-vr
i.bakkers@utrechtslandschap.nl
(06) 51 24 16 24
 
Markus Feijen, ecoloog
ma-di-wo-do
m.feijen@utrechtslandschap.nl
 
Andrea Bloem, medewerker monitoring
ma-di
a.bloem@utrechtslandschap.nl
 
Paul Vesters, beleidsmedewerker cultuurhistorie
ma-di-wo-do
p.vesters@utrechtslandschap.nl
 
Afdeling Bedrijfsvoering
Annette Schuurbiers, hoofd Bedrijfsvoering
ma t/m vr
a.schuurbiers@utrechtslandschap.nl
(06) 330 110 81
 
Betsy de Bruyn, secretaresse
ma-di-wo-do(o)-vr
b.debruyn@utrechtslandschap.nl
(030) 220 55 55
 
Francis van Batenburg, secretaresse
ma-di-wo(o)-do
f.vanbatenburg@utrechtslandschap.nl
(030) 220 55 55
 
Paul Jacobs, medewerker financiële administratie
ma-di-wo-do
p.jacobs@utrechtslandschap.nl
 
Cees Steijlen, financieel controller
ma-di-do
c.steijlen@utrechtslandschap.nl
 
Karin Tonen, P&O-adviseur
ma-wo-do
k.tonen@utrechtslandschap.nl
(030) 221 99 90
 
Rosalie Klütt, medewerker archief
ma-di-do
r.klutt@utrechtslandschap.nl
(030) 221 99 93
 
Peter Baarends, huismeester landgoed Oostbroek
p.baarends@utrechtslandschap.nl
di-wo-do-vr