Word Beschermer

Contactgegevens medewerkers

Contactgegevens medewerkers

Directie

secretaresse

Francis van Batenburg
ma-di-wo(o)-do
batenburg@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 999

directeur-rentmeester

Saskia van Dockum
ma-di-do-vr
dockum@utrechtslandschap.nl

Afdeling Terreinbeheer

Secretaresse

Betsy de Bruyn
ma-di-wo-do(o)-vr
bruyn@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 725

Boswachters

Via Betsy de Bruyn (secretaresse), zie hierboven.
Bel bij calamiteiten altijd eerst 112!

Hoofd terreinbeheer

Marleen van den Ham
ma-di-wo-do
ham@utrechtslandschap.nl
Telefoon via Betsy de Bruyn (secretaresse): 030 - 22 19 725

Coördinator terreinbeheer

Ivor de Baat
baat@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 994

Medewerker vastgoed

IJntze Hoekstra
wo-do-vr
hoekstra@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 735

Afdeling Exploitatie

Secretaresse

Betsy de Bruyn
ma-di-wo-do(o)-vr
bruyn@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 725

Hoofd afdeling Exploitatie

Arjan Westerhof
ma t/m vr
westerhof@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 733

Projectleider Exploitatie

Niels Steenvoorde
ma t/m vr
steenvoorde@utrechtslandschap.nl
030 – 22 19 739

Uitvoerder bouwzaken

Robert Koot
ma-di-do-vr
koot@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 739

Medewerker bouwzaken en molens

Zdenko Bebek
bebek@utrechtslandschap.nl
030 - 69 62 244

Afdeling Publiek & Relatie

Secretaresse

Francis van Batenburg
ma-di-wo(o)-do
batenburg@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 999

Hoofd afdeling Publiek & Relatie

Marije Holleman-Harmsen
ma-di-wo-do
harmsen@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 998

Persvoorlichter en medewerker communicatie

Kim Slaats
ma-di-do-vr
slaats@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 756

Medewerker communicatie

Lotte Bolscher
ma t/m vr
bolscher@utrechtslandschap.nl
030-22 19 992

Senior-marketeer/fondsenwerver

Florian Hupkes
ma t/m vr
hupkes@utrechtslandschap.nl
06 - 33 24 94 25

Medewerker marketing en fondsenwerving

Petra Paasschens
ma-di-wo-vr
paasschens@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 729

Vrijwilligerscoördinator

Irene van den Broek
ma-di-do
vbroek@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 995

Beschermersadministratie

Birgitta van Heezik
ma-wo(m)-do-vr(o)
beschermersadministratie@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 701

Afdeling Beleid & Planvorming

Secretaresse

Betsy de Bruyn
ma-di-wo-do(o)-vr
bruyn@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 725

Hoofd afdeling Beleid & Planvorming

Hendrike Geessink
ma-di-wo-do
geessink@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 996

Beleidsmedewerker

Irma Bakkers
ma-di-do-vr
bakkers@utrechtslandschap.nl
06 - 51 24 16 24

Ecoloog

Markus Feijen
ma-di-wo-do
feijen@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 740

Beleidsmedewerker cultuurhistorie

Paul Vesters
ma-di-wo-do
vesters@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 997

Afdeling Bedrijfsvoering

Secretaresse

Betsy de Bruyn
ma-di-wo-do(o)-vr
bruyn@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 725

Secretaresse

Francis van Batenburg
ma-di-wo(o)-do
batenburg@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 999

Hoofd afdeling Bedrijfsvoering

Annette Schuurbiers
ma-di-wo-vr
schuurbiers@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 741

Crediteuren

Roeland Beumer
voor vragen bereikbaar op dinsdagochtend en donderdagochtend
crediteuren@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 707

Debiteuren

Paul Jacobs
ma-di-wo-do
jacobs@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 993

Voor vragen over uw Beschermerschap en betalingen hiervan, kunt u contact opnemen de Beschermersadministratie via beschermersadministratie@utrechtslandschap.nl of telefoon 030 - 22 19 701.

P&O adviseur

Karin Tonen
ma-wo-do
tonen@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 990

Medewerker archief

Rosalie Klutt
ma-di-do
klutt@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 755

Huismeester

Peter Baarends
baarends@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 712