Word Beschermer

Contactgegevens medewerkers

Contactgegevens medewerkers

Directie

secretaresse

Francis van Batenburg
ma-di-wo(o)-do
f.vanbatenburg@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 999

directeur-rentmeester

Saskia van Dockum
ma-di-do-vr
s.vandockum@utrechtslandschap.nl

Afdeling Terreinbeheer

Secretaresse

Betsy de Bruyn
ma-di-wo-do(o)-vr
b.debruyn@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 725

Boswachters

Via Betsy de Bruyn (secretaresse), zie hierboven.
Bel bij calamiteiten altijd eerst 112!

Hoofd terreinbeheer

Marleen van den Ham
ma-di-wo-do
m.vanderham@utrechtslandschap.nl
Telefoon via Betsy de Bruyn (secretaresse): 030 - 22 19 725

Coördinator terreinbeheer

Ivor de Baat
i.debaat@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 994

Medewerker vastgoed

IJntze Hoekstra
wo-do-vr
ij.hoekstra@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 735

Afdeling Exploitatie

Secretaresse

Betsy de Bruyn
ma-di-wo-do(o)-vr
b.debruyn@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 725

Hoofd afdeling Exploitatie

Arjan Westerhof
ma t/m vr
a.esterhof@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 733

Projectleider Exploitatie

Eddy Swart
ma-di-do-vr
030 - 221 99 91
e.swart@utrechtslandschap.nl

Uitvoerder bouwzaken

Robert Koot
ma-di-do-vr
r.koot@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 739

Medewerker bouwzaken en molens

Zdenko Bebek
z.bebek@utrechtslandschap.nl
030 - 69 62 244

Afdeling Publiek & Relatie

Secretaresse

Francis van Batenburg
ma-di-wo(o)-do
f.vanbatenburg@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 999

Hoofd afdeling Publiek & Relatie

Marije Holleman-Harmsen
ma-di-wo-do
m.holleman@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 998

Persvoorlichter en medewerker communicatie

Kim Slaats
ma-di-do-vr
k.slaats@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 756

Medewerker communicatie

Lotte Bolscher
ma t/m vr
l.bolscher@utrechtslandschap.nl
030-22 19 992

Medewerker communicatie

Maarten den Hartigh
ma t/m do
m.denhartigh@utrechtslandschap.nl
06 - 19 44 64 19

Senior-marketeer/fondsenwerver

Florian Hupkes
ma t/m vr
f.hupkes@utrechtslandschap.nl
06 - 33 24 94 25

Medewerker marketing en fondsenwerving

Petra Paasschens
ma-di-wo-vr
p.aasschens@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 729

Vrijwilligerscoördinator

Irene van den Broek
ma-di-do
i.vandenbroek@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 995

Beschermersadministratie

Birgitta van Heezik
ma-wo(m)-do-vr(o)
beschermersadministratie@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 701

Afdeling Beleid & Planvorming

Secretaresse

Betsy de Bruyn
ma-di-wo-do(o)-vr
b.debruyn@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 725

Hoofd afdeling Beleid & Planvorming

Hendrike Geessink
ma-di-wo-do
h.geessink@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 996

Beleidsmedewerker

Irma Bakkers
ma-di-do-vr
i.bakkers@utrechtslandschap.nl
06 - 51 24 16 24

Ecoloog

Markus Feijen
ma-di-wo-do
m.feijen@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 740

Beleidsmedewerker cultuurhistorie

Paul Vesters
ma-di-wo-do
p.vesters@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 997

Afdeling Bedrijfsvoering

Secretaresse

Betsy de Bruyn
ma-di-wo-do(o)-vr
b.debruyn@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 725

Secretaresse

Francis van Batenburg
ma-di-wo(o)-do
f.vanbatenburg@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 999

Hoofd afdeling Bedrijfsvoering

Annette Schuurbiers
ma-di-wo-vr
a.chuurbiers@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 741

Crediteuren

Roeland Beumer
voor vragen bereikbaar op dinsdagochtend en donderdagochtend
crediteuren@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 707

Debiteuren

Paul Jacobs
ma-di-wo-do
p.jacobs@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 993

Voor vragen over uw Beschermerschap en betalingen hiervan, kunt u contact opnemen de Beschermersadministratie via beschermersadministratie@utrechtslandschap.nl of telefoon 030 - 22 19 701.

P&O adviseur

Karin Tonen
ma-wo-do
k.tonen@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 990

Medewerker archief

Rosalie Klutt
ma-di-do
r.klutt@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 755

Huismeester

Peter Baarends
p.baarends@utrechtslandschap.nl
030 - 22 19 712